Skip links

Hakkımızda

1997 yılında kurulmuş olan firmamız, Teknolojik seçeneklerin büyük bir hızla arttığı günümüzde, Bilgi İletişim Sistemlerinin kuruluşlara getirilerinin arttırılmasının yolu, kuruluşun tamamen kendine özel koşul ve ihtiyaçlarına uygun donanım ve yazılımların temin edilmesinden geçmektedir. Deneyimlerimizi sürekli olarak en son yeniliklerle besliyor, kuruluş gereksinimlerinizin analizinden projelendirilmesine, donanım ve yazılım tasarımından anahtar teslimine kadar her aşamasında size özel çözümler üretiyoruz.

Özellikle LAN ve WAN konularında uzmanlaşmış olan firmamız küçük bir çalışma grubundan, bünyesinde çok daha karmaşık yapılar barındıran sistemlere kadar değişen bir yelpazede siz sayın müşterilerimize hizmet vermektedir. Bize göre bir sistemi oluşturmak sadece doğru donanım ve yazılımların temin edilmesi değil, aynı zamanda işletme aşamasında da her an müşterilerimizin yanında yer almaktır. Ancak bu durumda sistem başarıya ulaşabilir. Uzman kadromuzun köklü deneyimlerine dayanarak kurduğumuz sistemlerde minimum hata ile çözüme ulaşmak için çalışmaktayız. Hedefimiz kullandığımız teknolojiyi sürekli geliştirmek, müşteri ihtiyaçlarına esnek hizmetler sunmak ve böylece koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşteri ve ürün portföyümüzü geliştirmektir. Planlı ve özverili çalışmalarımız neticesinde, üretmiş olduğumuz yüksek standartlı çözümler ile çalıştığımız sektörler tarafından tanınan ve tercih edilen bir firma haline gelmeyi amaçlıyoruz.

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.Birçok markayı ve ürünü bünyesinde bulunduran firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.